Přátelé Sociální teorie,

oslovuji vás jménem redakce našeho časopisu s nabídkou spolupráce. Jsem toho názoru, že nejen v akademickém prostředí vzniká množství poměrně kvalitních prací, ať už analytických nebo esejistických. Většina z nich bohužel končí jako seminární práce v šuplících, ačkoliv by stačilo jen pár úprav při přípravě pro uvedení do stavu vhodného k publikaci, proto nabízím pro tento účel prostor časopisu.

V roce 2012 jsme získali ISSN a Národní knihovna ČR projevila zájem o archivaci časopisu z důvodu naší nabídky kvalitních příspěvků. Čas je však neúprosný a vedle našich dalších aktivit tak zbývá jen málo času na soustavnou publikační činnost, proto chceme rozšířit naše řady rovněž o externí spolupracovníky, kteří se posléze mohou stát součástí naší redakce. Bohatší obsah časopisu může probudit širší zájem a tento zájem poté může zpětně zapůsobit jako motivační faktor na nás samotné a donutit nás k přehodnocení našich priorit, proto je rozšíření našich řad esenciální i pro samotné fungování časopisu.

Je dobré dát průchod dobrým myšlenkám, popularizovat zodpovědně vědu prostřednictvím publikace – ač sice odborných, tak stále čtivých – textů, recenzí,  polemik, esejí, analýz, aktualit či postřehů ze světa sociální vědy. Chci tedy oslovit všechny naše potenciální kolegy:

nepište do šuplíku, pište pro nás!

Stačí se ozvat na adresu redakce(zavináč)socialniteorie.cz, Call For Papers probíhá dnem i nocí!

Filip Lachmann, šéfredaktor

Připojte se k diskuzi

1 komentář

  1. Dobrý den,
    zaujala mne Vaše nabídka, ráda bych pro Vás psala články. Můžete, prosím, sdělit bližší informace? Děkuji.

    S pozdravem
    Eva Sklenářová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *